Tylko online

Dolina Noteci Premium Pies Pure Gęś i jabłko saszetka 500g

MS_14046

Nowy

176 Przedmioty

6,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłych


Marka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.


Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w gęś z jabłkiem.


Cechą wyróżniającą wszystkie karmy serii Dolina Noteci PURE jest wykorzystanie jednego źródła białka.


Gęsina i jej surowce stanowią bogate źródło żelaza oraz selenu – składników mineralnych odgrywających istotną rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji krwi oraz stymulujących przeciwutleniające właściwości płynów ustrojowych. Tłuszcz z gęsi jako nieliczny w grupie surowców pochodzenia zwierzęcego jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych wielonienasyconych z rodziny n-6. Dodatek jabłek poprawia smakowitość, oraz dzięki składnikom takim jak: frakcje włókna pokarmowego – regulują przebieg procesów trawiennych.
Skład:

gęś 60% (serca, wątroba, mięso z gęsi, korpusy), rosół z gęsi, jabłko 7%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, chlorek potasuSkładniki analityczne:

białko9%
oleje i tłuszcze surowe8,5%
popiół surowy2,5%
włókno surowe0,5%
wilgotność77%
wapń0,3%
fosfor0,25%
Dawkowanie:

Masa psaSaszetkina dzień
5 kg0,75
10 kg1,25
20 kg2
30 kg2,75
40 kg3,25


Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.

Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

 

Opinie

Napisz opinię

Dolina Noteci Premium Pies Pure Gęś i jabłko saszetka 500g

Dolina Noteci Premium Pies Pure Gęś i jabłko saszetka 500g

30 other products in the same category: