Animonda GranCarno Senior Rind Putenherzen Wołowina + Serca Indyka 400g Zobacz większe

Animonda GranCarno Senior Rind Putenherzen Wołowina + Serca Indyka 400g

1118&&163

Nowy

179 Przedmioty

4,88 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Psi nos jest niezawodny. Właśnie dlatego twój pies natychmiast rozpozna GranCarno w swojej misce. Najwyższej jakości prawdziwe mięso w soczystych, pełnych kawałkach przemówi do jego kubków smakowych.

GranCarno jest wyprodukowane wyłącznie ze świeżego mięsa. W ten sposób zachowuje swoją strukturę w dużym stopniu. Najlepszym tego dowodem są doskonale widoczne kawałki mięsa. Również smak jest prawdziwy. Wszystkie mięsne składniki są otwarcie zadeklarowane. Innymi słowy – to co w opisie produktu jest również wewnątrz opakowania. Co więcej świadomie nie zastosowaliśmy żadnych sztucznych dodatków smakowych. Twój pies poczuje różnicę... a ty to zobaczysz. GranCarno towarzyszy twojemu psu przez całe jego życie.

GranCarno Senior
Oferuje starszym psom, od 7 roku życia, czyste mięso w łatwych do przeżucia kawałkach. Specjalnie opracowany, aby sprostać potrzebom żywieniowym starszych psów (zredukowana zawartość fosforu).


Analiza:

Białko 10,5%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.4%, Popiół 2%, Wilgotność: 77,5%


Skład:

53% wołowiny (płuca, serca, wątroba, mięso, wymiona, nerki), 15% serca indyka, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%).Dawkowanie:

waga psa porcja dzienna
 3 - 5 kg190 - 275 g
 8-14 kg 400 - 600 g
 20 kg 800 g

Opinie

Napisz opinię

Animonda GranCarno Senior Rind Putenherzen Wołowina + Serca Indyka 400g

Animonda GranCarno Senior Rind Putenherzen Wołowina + Serca Indyka 400g

30 other products in the same category: